top of page

Hakkında

Sezgisel Beslenme Uygulayıcısı ve Qi Gong eğitmeniyim.

Hayatın karmaşası içinde kendinizi duyamadığınız noktalarda, özünüze yaklaşmanız için rehberlik ediyorum. Dış dünyanın seslerini kısıp kendinize yönelerek stresinizi azaltıp, enerjinizi artırmak birçok yolla mümkün. Sezgisel Yeme ve Qigong pratikleri yardımıyla daha şefkatli olmanıza ve kendi gücünüze dokunmanıza aracılık ediyorum. 

 

Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi ve ESADE İnovasyon&Girişimcilik Masterı bitirdikten sonra Institute of Integrative Nutrition’dan Entegre Beslenme ve Sağlık Koçluğu eğitimi aldım.

Sonrasında aynı okuldan Duygusal Beslenme eğitimini tamamladım.

 

Bütün bunların üzerine Evelyn Tribole ve Elyse Resch’in yaratmış olduğu Intuitive Eating eğitimini, kurucularından aldım. Sezgisel yemenin yolu bedeni hissetmekten geçtiği için, kendi hayatımda uzun süredir bulunan qigong pratiğini danışanlarıma iletebilmek amacıyla Lee Holden'dan qigong eğitmenlik eğitimi aldım. 

Halen Lee Holden’la ileri seviye qi gong eğitimim devam ediyor. 

 

Bunlar devam ederken 2015 yılında Rida Kıraşı’dan Farkındalık Yolundan Yürüme Eğitimi, 2016’da Osho’s Diamond Breath 1. Seviye Eğitimini ve Lynn Rossy ile Farkındalıkla Beslenme eğitimini tamamladım.

2019’da başlayan, Patricia Whitebuffalo ile Walking the Shaman’s Path eğitimim hala devam ediyor.  


Sezgisel beslenme ya da qigong öğrenmek için birebir seanslar yapıyorum. Sorularınız için pinar@pinartaskinlar.com adresine mail atabilirsiniz. 

Grup derslerimi ise buradan takip edebilirsiniz. 

17872277449707671.jpg
bottom of page